Jesteśmy zależni od świata przedmiotów, lecz także od ludzi. To może oczywiste, lecz dość często o tym nie pamiętamy

W wielu dziedzinach życia należy być otoczonym właściwymi ludźmi, a także posiadać często odpowiednie narzędzia pod ręką. Przyznają to zapewne osoby, które regularnie porozumiewają się z ludźmi, a w tym samym czasie w swojej profesji cały czas posługują się różnymi narzędziami. Tak naprawdę każdy z nas posługuje się rozmaitymi narzędziami, z tym że w jednej branży jest tego więcej, w innej ulega zmniejszenia. Bo jak przykładowodokonamy porównania freelancera, który siedzi przed komputerem a hydraulika, to różnica będzie aż nadto widoczna. Tak samo wygląda sprawa z ludźmi, określeni muszą bardziej, inni trochę mniej ze sobą pracować.

[

Internet, kabel

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Weźmy na przykład osobę zajmująca się budowlanką i grafika (Retusz Zdjęć) komputerowego.

Pragniesz przejrzeć kilka kolejnych naszych tekstów? Rewelacyjnie! chcemy zatem donieść, że jesteśmy w serwisie (https://rfid.zone/produkcja/) – znajdziesz nas w tym linku.

Wiadomo że to dwie odmienne zawody. Jeden z nich w końcu buduje domy, drugi wytwarza ciekawe grafiki. Pierwszy z nich może pracować sam, gdyż z reguły się zdarza, że taki człowiek jest wynajmowany do przeróżnych zadań, na przykład,jeżeli chce sobie zapewnić dodatkowy zarobek. Wówczas nie ma ludzi, lecz nie zdziała nic bez odpowiednich narzędzi, jak młotek, śrubokręt, opaska kablowa czy przedłużacze budowlane.

Grafik podobnie, potrzebny jest dla niego komputer i programy graficzne, zazwyczaj też pracuje samodzielnie.Jednak, jeden jak i drugi lepsze efekty uzyskuje,

osłona na kable

Autor: Armacell
Źródło: Armacell

gdy współpracuje z pozostałymi pracownikami. Dzieje się tak, bo wspólnie można przecież więcej. Kilku budowlańców to błyskawicznie postawiony dom, a grafik i pozostali zatrudnieni,przykładowo do copywritingu czy pozycjonowania, to znaczniejsza szansa, że projekt będzie znacznie bardziej zaawansowany. Poza tym, gdyby tak prześledzić wiele branż, gdzie pracują rozmaici ludzie i są zastosowane różne narzędzia, programy, to uzyskamy podobny wynik. Bo tak naprawdę nie da się pracować samemu,ponieważ to zazwyczaj kończy się źle. Naturalnie, jak się uprzemy to znajdziemy tego typu profesje, na przykład pisarz.

Może tak być, ale kto będzie chciał wydać jego książkę, potrzebuje do tego wydawnictwa, czyli pozostałych ludzi. Adekwatneprzykłady można powielać, nie zmienia to jednak faktu, że w każdej profesji potrzebni są ludzie i narzędzia, które ułatwiają nam pracę i jakby wynoszą na znaczniejszy poziom cały nasz wysiłek.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation