Kolejny przebój od firmy Samsung czyli jakimi parametrami ten właśnie producent będzie chciał zaskoczyć klientów modelem S7.

Samsung już dawno przyzwyczaił klientów, że smartfony z rodziny S to rynkowe hity. Bardzo dobre parametry i jakość wykonania, mocne podzespoły i naprawdę duża wydajność powodują, że każda z następnych odsłon cieszy się ogromną popularnością. Starsze wersje Samsunga dalej są bardzo chętnie wybierane, zwłaszcza że proponują możliwości nierzadko przekraczające to, co może obecnie dać konkurencja.

Tak samo sprawa wygląda przy najnowszym hicie, to znaczy serii Galaxy S7. Urządzenia z tej rodziny pretendują do najwyższej półki takich urządzeń, i patrząc na specyfikację i możliwości faktycznie tak będzie. Już na pierwszy rzut oka na aparat widać, że jest to bardzo dobry jakościowo sprzęt. S7 przypomina bardzo swoje starsze rodzeństwo, tu Samsung nie robi większych rewolucji, a woli stawiać na pewne, sprawdzone

używany smartfon

Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com

pomysły. Każdy, kto orientuje się chociaż trochę w smartfonach momentalnie będzie wiedział, że jest to dzieło tego właśnie producenta. Do wykonania ekranu zostało wykorzystane niezwykle mocne szkło Gorilla Glass 4, nie tylko zapewniające ochronę przed zarysowaniami, ale także świetny jakościowo obraz. Obudowa została wykonana z materiałów dobrej jakości, a niewielkie zaokrąglenie tyłu powoduje, że sprzęt doskonale leży w dłoni. Poza tym charakteryzuje się dużą odpornością na wodę i kurz, zgodnie z parametrami Samsung Galaxy S7 G930F 32GB Złoty może wytrzymać nawet pół godziny na głębokości do 1,5 metra – zobacz promocje.

Środek smartfona będzie się prezentował tak samo dobrze, jak jego wygląd zewnętrzny. A tu również nie będzie żadnych kompromisów, o czym świadczy 8-rdzeniowy proceror główny i układ graficzny z 12 rdzeniami. Wszystko to wspomagane jest przez 4 GB operacyjnej pamięci oraz między 16 a 32 GB na dane, i takie parametry pozwalają na naprawdę dużo. Smarfton oczywiście pracuje bardzo szybko i bez żadnych przestojów, także najbardziej nawet wymagające gry nie stanowią dla niego żadnego problemu. Urządzenie to będzie też posiadać duże możliwości jeśli chodzi o komunikację.

Rzecz jasna jest wyposażone w bardzo szybki internet LTE, a oprócz tego w kartę bezprzewodową oraz Bluetooth 4.2 LE. Posiada także czytnik linii papilarnych oraz dwa aparaty fotograficzne, na przedniej i tylnej ściance. Główny aparat posiada matrycę 12 megapikseli, a jakość robionych przy jego pomocy zdjęć naprawdę będzie dobra. Oczywiście taki właśnie Samsung Galaxy S7 Edge G935F 32GB Czarny pracować powinien pod kontrolą najnowszego systemu operacyjnego, i właśnie tak w tym przypadku będzie. Telefonem steruje bowiem Android w wersji 6.0.1 z obowiązkową przy Samsungach nakładką TouchWiz UI – Ceneo.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation