Współczesne rozwiązania dla fascynatów technologii komórkowej, czyli poznaj fantastyczne smartwatche

Teraz niemało ludzi jest zainteresowanych nowoczesnymi technologiami. Dlatego gdy tylko na rynek weszły smartwatche, z miejsca pozyskały swych zwolenników. Chciałbyś je poznać? Smartwatche to innymi słowy inteligentne zegarki. Jednak wskazują nie tylko godzinę i datę, mogą o wiele więcej, bowiem smartwatche to swoiste urządzenia mobilne. Konsolidują w sobie funkcje zegarków oraz telefonów, a dokładniej komunikują się z naszym telefonem komórkowym dzięki technologii Bluetooth.

elektronika

Autor: Microsiervos Geek Crew
Źródło: http://www.flickr.com

Na ekranie charakteryzowanego zegarka pojawiają się przychodzące połączenia, wiadomości, a także powiadomienia z Facebooka. To niebywale komfortowe rozwiązanie, ponieważ nie zawsze możemy wziąć telefon do ręki, a na zegarku wszystko będziemy mogli sprawdzić. Wszystkie renomowane firmy mają w swojej ofercie smartwatche. Pierwszy z nich to Sony smartwatch 2, jaki nie tylko ma wszystkie niezbędne funkcje, ale również prezentuje się po prostu niezwykle. Jest niezmiernie stylowy, dlatego będzie pasować każdemu, bez względu na wiek, starczy wybrać jeden z dostępnych kolorów. Drugim przykładem przedstawianych zegarków jest moto 360. Współdziała z komórkami wyekwipowanymi w system Android, a dzięki rewelacyjnej baterii może pracować aż przez cały dzień. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób użytkujemy zegarek. Wskazany model jest odporny na kurz oraz wodę, zatem nawet zachlapanie podczas mycia rąk nic mu nie grozi. Warto jeszcze powiedzieć o smartwatchu Samsung gear s2, jaki występuje w dwóch wersjach – sportowej oraz klasycznej. Świetnie wygląda i na męskiej, i na damskiej ręce, dlatego spodoba się każdej zainteresowanej osobie – zobacz co znalazłem.

smartwatch

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Jest niezrównanie dobrze wykonany i umożliwia nieograniczoną komunikację z posiadaną komórką, ciesząc się wyżej przytoczonymi funkcjami, jakie umożliwiają jego przeróżne zastosowanie. Poza smartwatchami przede wszystkim cenionym rozwiązaniem są telefony komórkowe na dwie karty sim, m.in. Nokia 230 dual sim. To znakomity telefon dla osób potrzebującej takiej funkcji, a w dodatku posiada fantastyczny aparat wyposażony w lampę błyskową, umożliwiającą wykonywanie zdjęć w nocy, co ucieszy niejedną osobę – .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation