Szeroki wybór tabletów – w jaki sposób sobie z tym poradzić?

Rynek tabletów rozwija się bardzo dynamicznie. Co kilka miesięcy pojawiają się nowe sprzęty, a projektanci przeganiają się w nowinkach technologicznych mających zachęcić konsumentów do kupna właśnie ich produktów. Mocno zmieniły również oczekiwania jeśli chodzi o wielkość ekranu. Do niedawna najbardziej popularne były tablety 7 i 10 calowe, ale obecnie coraz częściej spotyka się inne wielkości, na przykład 8 lub 9 cali. Na przykład firma lenovo w swojej ofercie posiada oba najpopularniejsze modele tabletów.

Lenovo Yoga Tablet8 4

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Tablet Lenovo A1000 (59-369818) to typowe urządzenie w najbardziej popularnej grupie sprzętów z 7-calową przekątną (więcej informacji znajdziesz tu: Tablet A1000 (59-369818) Lenovo).

Czy istotna witryna (www.it-solve.pl/software-house-warszawa/) sprosta Twoim wymaganiom? Myślę, że tak. Tam także oczekują na Ciebie interesujące posty. Zapraszam!

Ekran ma rozdzielczość 1024×600 pixeli, a 16G pamięci z pewnością pozwoli na swobodne użytkowanie większości aplikacji. Bardzo dużym plusem tej wersji tabletu jest wysokiej jakości dźwięk, uzyskiwany dzięki podwójnym głośniczkom stereo. Za to Tablet Lenovo S6000 (59-368571) to 10 cali zamknięte w stylowej czarnej obudowę. Tablet już od pierwszego wejrzenia sprawia wrażenie porządnie wykonanego, a przy tym stylowego i eleganckiego.

tablety i pokrowce

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com

W środku jest podobnie, procesor z czterema rdzeniami bez żadnych problemów powinien sobie poradzić z większością aplikacji, a duża ilość ramu zagwarantuje wydajność w każdej uruchomionej grze.

Czy zainteresowałyby Cię inne informacje (https://media-max.pl/category/kolumny) na wybrany temat? Namawiamy do przejrzenia nowego tekstu. Tam zapoznasz się z różnymi detalami.

Dodatkowo model ten wyposażony został w modem 3G, dzięki czemu ma on możliwość mobilnego dostępu do internetu z dowolnego miejsca. No i nie należy zapomnieć o pojemnej, która sporo wydłużyła czas jaki urządzenie pracuje.

Podobny zestaw parametrów ma Tablet Kiano Core 10.1 Dual 3G. 10-calowa matryca gwarantuje ostry i wyraźny obraz o rozdzielczości 1280×1600 pikseli, a dwurdzeniowy procesor wystarczającą wydajność do sprawnej i szybkiej pracy. Również tablet Kiano (w linku więcej szczegółów) ma na wyposażeniu modem 3G oraz pojemną baterię, a w przeprowadzanych testach wypada wyjątkowo korzystnie w porównaniu z innymi konkurentami. Firma Kiano postanowiła zaproponować coś również dla najmłodszych, i dla nich dedykowany jest Tablet Kiano Young 9 Dual, z ekranem na 9 cali. Dzięki atrakcyjnej cenie i dobrej jakości wykonania ten model tabletu idealnie nadaje się jako prezent dla wszystkich maluchów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation