Folia ochronna i etui czyli w jaki sposób zabezpieczyć komórkę przed uszkodzeniem?

Folia ochronna jak też etui to dodatki dzięki którym zdołamy skutecznie ochronić naszą komórkę przed zniszczeniem. Często zaniedbujemy tego rodzaju akcesoria – żałując tego po niespodzianym wypadku.

telefon

Autor: Rodrigo Ghedin
Źródło: http://www.flickr.com

Absolutne minimum stanowi folia ochronna, jaka zabezpieczy wyświetlacz naszego telefonu przed zarysowaniami lub pęknięciem podczas upadku. Takie akcesoria mogą pomóc zachować telefon w doskonałym stanie , co pozwoli nie tylko wydłużyć jego żywotność i zaoszczędzić na ewentualnych reperacjach, ale także otrzymać lepszą cenę przy odsprzedaży. Żeby uzmysłowić sobie miarę oszczędności sugeruję zajrzeć na znakomity polski serwis – – dla smartfonów i tabletów.

Dobrym dopełnieniem ochrony którą dają nam folie będą etui, które ochronią nie tylko wyświetlacz, lecz dodatkowo całą obudowę urządzenia, chroniąc sprzęt przed zarysowaniem a nawet nierzadko przed zalaniem ( wybór etui). Poza tym etui jest również najtańszym z dostępnych rozwiązań na diametralną metamorfozę wyglądu telefonu. W Polsce konsumentom idzie przede wszystkim o zminimalizowanie ryzyka zniszczeń, ale nadchodzący z Zachodu trend wskazuje wzrastającą potrzebę personalizacji aparatów. Dobrym przykładem jest tu obudowa do MyPhone Cube. Pośród setek jej deseni prawie każdy użytkownik wybierze tę która w najwyższym stopniu będzie pasować do niego, będzie mieć motyw zgodny z jego zamiłowaniami czy będzie w ulubionym kolorze. Nic nie stoi na przeszkodzie aby wybrać kilka deseni, i stosować je zamiennie w zależności od powiedzmy, samopoczucia bądź też rodzaju imprezy na którą się akurat mamy zamiar wybrać.

Następnym przykładem na osłonę naszego urządzenia może być wykonany z silikonu pokrowiec HTC Desire 610. Profesjonalnie zaprojektowany.

Czy niezbędne będzie Ci istotne omówienie (https://zdrowie-dom.pl/31-filtry-do-rekuperatorow) tego tematu z różnymi wątkami? Przygotowaliśmy dla Ciebie miłą wiadomość – znajdziesz je w podanym linku.

Dodatkowe wypustki po obu stronach to przetestowane rozwiązanie, żeby telefon nie wyślizgnął się z dłoni. Pokrowiec silikonowy jest elastyczny i niezwykle lekki, co zapewnia amortyzację w czasie upadku telefonu, lub też zagrożenia uszkodzeń mechanicznych. Ten pokrowiec wykonany jest z bardzo solidnego tworzywa silikonowego mającego za zadanie chronić boki jak też tył telefonu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation