Przydatne rady jak szybko kupić niedrogi i dobry tablet

Tabletowy rynek cały czas dynamicznie rośnie. Tego typu urządzeń sprzedaje się ogromne ilości, dlatego też obok dużych i znanych producentów swojej szansy szukają mniej znane firmy, zamierzające swoimi produktami skusić klientów. Na przykład należy do nich firma oLofer, której tablet oLofer JustTab C740 niedawno ukazał się w sklepach w przystępnej jak na użyte podzespoły cenie. Jak pokazały przeprowadzone przez niezależnych konsumentów testy, ten model tabletu jest ciekawą propozycją dla ludzi szukających porządnego i taniego sprzętu.

tablet leżący na biurku

Autor: Intel Free Press
Źródło: http://www.flickr.com
Został bardzo starannie i dokładnie zaprojektowany, co niekiedy nie regułą nie jest w tańszych urządzeniach, a zastosowane w nim podzespoły są odpowiednio dobrane, dzięki czemu tablet (rozszerzenie tematu tutaj) działa szybko i bez żadnego problemu. Ekran utrzymuje podawane podane przez producenta parametry, obraz jest bardzo wyraźny i ma nasycone, ładne barwy. Dużą zaletą tego urządzenia jest pojemna bateria, pozwalająca na kilka godzin nieprzerwanej pracy bez potrzeby ładowania.

tablety

Autor: Maria Elena
Źródło: http://www.flickr.com

Wszystkie sprawdzane aplikacje działają szybko i bez problemów z zacinaniem, a wydajność odpowiada parametrom pamięci i procesora, jakie zostały wykorzystane w tym urządzeniu. Firma oLofer (przykład tu: fajna propozycja od Olofer na posiada w swojej propozycji także nieco mniejszy 7-calowy egzemplarz Tablet OLOFER JUSTTAB (C1041IPS). On także został dobrze wyprodukowany i w swoim przedziale cenowym jest bardzo interesującą propozycją.

Bardzo interesująco zapowiadają się także urządzenia firmy Modecom. Producent ten miał już wcześniej parę bardzo udanych modeli i jego najnowsza propozycja utrzymuje ten trend. Tablet MODECOM 9.7 FreeTAB 9706 IPS2 X4 z 10-calowym ekranem IPS to wydajna maszyna wystarczająca do bardziej wymagających aplikacji.

Masz ochotę zgłębić więcej na prezentowany wątek? To bardzo dobrze, ponieważ pod adresem (http://radius.info.pl/systemy-dla-psp-osp/) znajdziesz ciekawe dane, które Cię wciągną.

Wydajność gwarantują jej 4 rdzenie w procesorze i duża pamięć, a za grafikę odpowiedzialny jest jeden z najlepszych obecnie układów graficznych. Ten model tabletu zaprojektowany został jako domowe źródło rozrywki i według większości recenzji doskonale to zadanie spełnia. Również inny model tego producenta, Tablet MODECOM FREETAB 9704 IPS2 X4 (TAB-MC-TAB-9704-IPS2-X4) jest warty polecenia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation