Ile należy zapłacić za niezłe etui na telefon i z czego zazwyczaj są produkowane?

Pokrowiec na komórkę jest najbardziej popularnym gadżetem, który stosują użytkownicy telefonów komórkowych. Można nie mieć bezprzewodowych słuchawek lub powerbanku, ale jeżeli telefon nie posiada dobrego etui, to należy się jak najprędzej w nie zaopatrzyć.

etui na telefon

Autor: www.sxc.hu
Źródło: www.sxc.hu
Etui na telefon przeważnie służy do wyróżnienia się z tłumu i zaprezentowania siebie. Producenci projektują pokrowce na komórkę z najróżniejszymi wzoRAMi: sportowymi, przyjaznymi naturze oraz ideologicznymi. Zadaniem etui jest ochrona naszego telefonu, który jest często godny jedną lub dwie miesięczne pensje. Etui na telefon chroni telefon przed uderzeniem, upadkiem i zarysowaniem. Niektóre modele etui pełnią dodatkowo funkcję podstawki do telefonu, mini portfela albo lusterka. Pośród etui na telefon możemy wyróżnić nakładki na tył, które nakłada się na obudowę z tyłu. Najpopularniejsze etui jest wykonane najczęściej z TPU lub takiego tworzywa jak silikon. Czasami wytworzony jest z plastiku, aluminium czy poliwęglanu. Pokrowce z klapką otwieraną na bok, są to futerały portfelowe. Są one bardzo praktyczne i ochraniają monitor przed zarysowaniem.
Gdy wybieramy etui na telefon, pierwszą rzeczą, na którą musimy zwracać uwagę jest materiał, z jakiego jest ono wyprodukowane. Powinniśmy również zwrócić uwagę na grubość futerału.

Jeżeli opisywana problematyka jest dla Ciebie pomocna, sprawdź oprócz tego więcej szczegółów Pozycjonowanie witryny tu – te wiadomości także nie mogą pozostać pominięte!

Te dwie cechy przekładają się na elastyczność etui i na jego walory ochronne. Najczęściej używany surowiec do produkcji etui do telefonów to TPU. Jest to termoplastyczny poliuretan zatem elastyczne tworzywo sztuczne, które jest formowane pod wpływem temperatury. Z niego wykonuje się większość nakładek na tylną część telefonu, a także wykonuje się niektóre elementy etui portfelowych. Ceny etui są bardzo przeróżne. Najtańsze etui dziś można by kupić za 2-3 zł.

Jest to jednak etui wyprodukowane z najtańszych materiałów bez dodatkowych funkcjonalności. Nie posiada również znaczniejszych walorów ochronnych. Jeżeli zależy komukolwiek naprawdę na ochronie komórki, to powinien zainwestować w dobre etui 50 lub 80 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation