Nabywamy drukarkę do domu. Przewodnik kupującego

Prosta drukarka atramentowa, wielozadaniowy „kombajn”, a może laserowa drukarka? Sprawdzamy jakiego typu aparaty najbardziej opłaci się zakupić.
Chociaż drukarki w epoce tabletów bywają nierzadko magnesem na kurz, cały czas zdarzają się wypadki, gdy musimy cokolwiek wydrukować.

Rzecz jasna zawsze możemy wybrać się do większego sklepu i w tym miejscu zgarnąć z półeczki dowolny „kombajn”. Takie podejście kusi, chociażby z tej przyczyny, iż w zbiorowej opinii „drukarka to drukarka”. Lepiej jednakże będzie unikać nabytków na przysłowiowe „oko”, gdyż nawet z pozoru zbliżone parametrami przyrządy mogą posiadać przeróżną ekonomię drukowania. Późniejsze gigantyczne koszty użytkowania będą prawdopodobnie drenować nam kieszenie, dlatego opłaca się starannie prześwietlić ceny oryginalnych tuszy, a także ewentualnych wymienników do konkretnego modelu. Nie ma sensu inwestować w przyrząd, który po wyczerpaniu startowych zbiorników będzie przyciskiem do papieru.
nowoczesny odkurzacz

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com
Jednym z fundamentalnych mitów połączonych z drukowaniem, jest twierdzenie o niezwykle dużej opłacalności laserowego druku. Laserowe drukarki częstokroć istotnie są w stanie sprowadzić „do parteru” inne urządzenia. Jednak nie za każdym razem. W segmencie rynsztunku dla mieszkania mit o niedrogim laserze sam dosyć często kończy „na łopatkach”.

Namawiamy Cię, żebyś najechał na łącze do serwisu (http://www.hurtopony.pl/ciezarowe.html). Tam wyszukasz inne bardzo ciekawe treści na podobny temat do tego, który opracowaliśmy na tej stronie.

Jednym z najogromniejszych problemów są kosmiczne należności, jeśli idzie o toner. Nie wyłącznie te oryginalne są kosztowne.

Zdarza się również tak, że wyższej klasy wymienniki do niedrogich modeli laserowych drukarek jeżą swą wartością kędziorki na głowie. W przypadku laserowych sprzętów musimy być także przygotowanym na częściowy startowy toner w komplecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation