Nowinki w branży elektronicznej warte uwagi

Producenci sprzętów elektronicznych i oprogramowania komputerowego by sprostać wymaganiom dzisiejszego społeczeństwa tworzą co chwila lepsze wynalazki. Wszystko po to, żeby uprościć ludziom byt. Na rynku rywalizacja wzrasta, dzięki temu ceny nie są bardzo wygórowane.

smartfon

Autor: HTC
Źródło: HTC

Jeszcze niedawno za dotykowy aparat telefoniczny posiadający przeróżne gadżety w sobie , jak przykładowo aparat fotograficzny, trzeba było uiścić bardzo dużo pieniędzy. Tutaj możemy zaprezentować najlepsze smartfony do 1000 zł , które w pełności będą w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym nabywcom. Są to przykładowo: Kazam Tornado 348, ASUSa ZenFone 5 , BlackBerry Z10, Nokia Lumia 735, Nokia Lumia 1320, Sony Xperia T3. Telefony te mają wszystko to, czego potrzebuje zarówno akademiczka jak i businessman, od 4-rdzeniowego procesora, po GPS. Nie potrzeba tracić fortuny, aby cieszyć się markowym smartfonem – Lenovo y50.

Wkrótce także ukażą się nowe wersje lenovo y50, jednego z najbardziej znanych komputerów przenośnych dla graczy. Starszy model zostanie unowocześniony, wymienione zostaną najważniejsze podzespoły. Konsumenci tego notebooka będą mogli cieszyć się procesorem Core i7-4720HQ, nieco szybszym od uprzedniego Intel Core i7-4710HQ. W trybie turbo częstotliwość może wzrastać nawet do 3,6 GHz. Jeśli mówimy o programach komputerowych, tonowiutkie edycje aplikacji Word, Excell i PowerPoint pojawiły się w Sklepie Windows w wersji Technical Preview systemu Windows 10. Wspominamy oczwiście o nowości, jaką jest nowy dotykowy office – .

smartfon

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Powinno się przyznać, iż nowy pakiet biurowy pojawia się w trafnym momencie, bo obserwując czynienia firmy można było odnieść wrażenie, że Microsoft lekko zaniedbał własny system (sprawdź również artykuł o tematyce – pdm co to jest) na rzecz rozkwitu aplikacji przeznaczonych na Androida oraz iOS. Wytwórca zapewnia, iż dotykowy interfejs będzie bardziej przyjazny dla konsumenta od poprzedniej wersji. Także on na rynek wprowadził news , jaką jest opaska Microsoftu o nazwie Microsoft Band. Za jej wsparciem będziemy mogli mierzyć nasz puls, rytm serca, kroki, kalorie oraz jakość snu. Zegarek prócz tego będzie potrafił radzić nam najlepsze treningi i umożliwi łatwe zapisywanie tras pokonywanych pieszo, biegiem lub rowerem. Będzie i możność podpatrywania wiadomości a także powiadomień na wbudowanym w opaskę ekranie.

Producenci wprowadzają na rynek coraz to nowe artykuły.

Jeśli niniejszy tekst jest według Ciebie ciekawy, sprawdź źródło (http://pkrajewski.pl/) a przeczytasz tam dodatkowe wiadomości. One także z pewnością będą dla Ciebie wartościowe.

Polska jest numerem 27 na świecie pod względem sprzedaży sprzętów elektronicznych, to znak, iż rozbudowa naszego państwa cały czas zwiększa się, tak samo jak konkurencja pomiędzy przedsiębiorstwami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation