Bajeczny film ślubny

Z racji iż wesele odgrywa istotną rolę w naszym życiu, wymaga wielu przygotowań. Zadbajmy więc o każdy pozornie mało istotny szczegół – zaczynając od doboru jak najlepszej sali weselnej, poprzez wybór apetycznego menu oraz co niesamowicie istotne, zaangażowanie profesjonalnego fotografa i kamerzysty.
To dzięki pracy tych osób będziemy mogli z przyjemnością wrócić pamięcią do tych pięknych dni.

ślub

Autor: Tony Nguyen
Źródło: http://www.flickr.com

Filmy ślubne przestają być długimi, nużącymi, wielogodzinnymi nagraniami, które prędzej czy później lądują na dnie szuflady. Dziś, proponuje się Młodym niedługie, ale bardziej nowoczesne formy. Mało tego! Ulega zmianie nie tylko czas filmu, ale nawet pozycja kamery. Wideofilmowanie z powietrza nadaje nagraniu z dnia ślubu absolutnie nowej perspektywy. Charakter filmu nie przypomina nudnych rodzinnych spotkań u cioci, nagranych w amatorski sposób, ale wyjątkowy, z rozwagą stworzony film.Do rejestrowania z wysokości wykorzystuje się niedużych rozmiarów platformę latającą. Helikoptery mogą zwykle wznieść się na wysokość około 300 m, co pozwala na obszerne ujęcia z dużych powierzchni – np. pokazanie terenu wokół kościoła oraz domu weselnego czy parku, w którym małżonkowie zdecydują się na sesję fotograficzną. Mało tego, helikopter jest w stanie zniżyć lot niemalże do poziomu głów Państwa Młodych, co pozwoli na bardzo efektowne zbliżenia. Takie zdjęcia z powietrza, kontynuuj: , okażą się ciekawą i zaskakującą pamiątką dla rodziny i przyjaciół.

Z bogatych ofert dotyczących fotografii ślubnej zdecydujmy się na taką, która da nam satysfakcję i zatrzyma wspomnienia na wiele długich lat.

Ten tekst wydaje się być ciekawy? Masz chęć na kolejne opisy? Zatem nie zwlekaj i klikaj dłuta do linorytu w podany link.

Zdecydujmy tylko jakiego efektu się spodziewamy, w jakim klimacie ma się odbyć sesja. Czy mają być to wyretuszowane fotografie, czy wręcz przeciwnie – naturalne z reporterskimi ujęciami? Zdjęcia plenerowe totalnie szalone, z spora dawką stylizacji czy raczej czarujące, z domieszką romantyzmu?Po określeniu swoich upodobań przeglądnijmy portfolio fotografów i wybierzmy te, które zachwyciły nas najbardziej. Nic tak okazale nie ozdobi ściany w małżeńskiej sypialni, jak zatrzymane w ramkach chwile z dnia ślubu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation