Dylematy państwa młodych – elementy dobrego wesela

Przygotowania do ślubu i wesela to emocjonujący czas. Zwykle zaangażowane są szczególnie panie, stąd też to one pracują nas idealnym planem. O czym powinniśmy myśleć, planując wesele?

Planujmy dużo wcześniej
Zawsze najważniejszą atrakcją ślubu są państwo młodzi, a właściwie panna młoda. Wybór idealnej sukni ślubnej dla większości kobiet jest największym przeżyciem, ponieważ musi być perfekcyjna.

Fotografia ślubna

Źródło: epena.pl

Jeśli ten etap jest już za nami, to wszystkie pozostałe będą bardzo łatwe.

Sale weselne poważny kłopot, dlatego już wiadomo, że by zarezerwować wcześniej upatrzoną, trzeba zaplanować wesele sporo wcześniej. Dwa lata przed datą powinno być wystarczające, ale może się zdarzyć, że przesuwają się wcześniejsze daty, dlatego warto mieć wszystko pod kontrolą i regularnie badać aktualne terminy.

Wybór fotografa
Fotograf jest już normalnym elementem tradycji ślubnej. Trudno wyobrazić sobie wesela bez setek zdjęć. By zatrudnić fachowca, można użyć Sieci, pytając wyszukiwarki na przykład fotografia ślubna Lubin – następnie pojawi się pełna lista, jednak jak dobrze wybrać? Trzeba pamiętać, że z fotografem musimy się polubić, dlatego decydujące będzie spotkanie. Nie ma sensu też inwestować w setki zdjęć, których nie obejrzymy.

Obiektyw makro

Autor: Christopher Aitken
Źródło: http://www.flickr.com

Lepszym rozwiązaniem jest umówienie się na pamiątkową sesję niż decyzja na nie zawsze ładnych zdjęć z zabawy weselnej. Pamiątkowe zdjęcia ślubne, nie chaotyczne „pstryknięcia”, potrafi wykonać tylko profesjonalny fotograf Lubin to ogromne miasto, dlatego można użyć rad znajomych.

Weselny DJ
Jeśli państwo młodzi chcą zorganizować wesele w gronie rówieśników, w młodzieżowym klimacie, najlepszym pomysłem jest dobry DJ. Wesele to nie koncert, dlatego kapela nie jest obowiązkowa. Bywa jednak, że goście nie wyobrażają sobie takiego rozwiązania, a nietaktem okazałoby się posłużenie się własnymi poglądami – w końcu dekoracje weselne przygotowujemy także dla najbliższych.

Nie może zabraknąć…
Na weselu absolutnie nie powinno zabraknąć jedzenia i alkoholu. Państwo młodzi przede wszystkim tego obawiają się szczególnie, więc obliczenia powinny być bezbłędne. W tej sytuacji pomagają doświadczenia przyjaciół, którzy niedawno brali ślub. Cenne porady poda także kucharz i organizatorzy imprezy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation