Jakie kupić wyposażenie do smartphona?

Telefonia komórkowa jest obszarem technologii, która rozwija się niezwykle dynamicznie. Ogromna ilość nieprzerwanie powstających rozmaitych modeli telefonów sprawia, że równolegle rozwija się biznes gadżetów telefonicznych.

etui na smartfon

Autor: Elisa Fair
Źródło: http://www.flickr.com

Jeszcze kilka lat temu sporą innowacją było wprowadzenie do telefonów możliwości robienia zdjęć. Dziś rozmaite rozwiązania dodatkowe do telefonów są już koniecznością a mniej lub bardziej wymyśle gadżety do smartphonów to niezwykle potężna sfera biznesu. Jakie akcesoria do komórki zapełniają obecnie półki sklepów? Przede wszystkim nadal niezastąpione są tradycyjne akcesoria do komórki – ładowarki, etui, baterie, różnego rodzaju uchwyty, słuchawki, zestawy głośnomówiące, karty pamięci i ochronne folie. Gadżety te coraz bardziej zaskakują oryginalnością i funkcjonalnością.

Wśród uchwytów, które pozwalają w bezpieczny sposób korzystanie ze smartphona np. jako nawigacji wymienić możemy uchwyty rowerowe – najczęściej montowane do kierownicy, uchwyty samochodowe – mocowane na przedniej szybie, dzięki specjalnej przyssawce lub uchwyty, które można przymocować np. do deski rozdzielczej. W ofercie producentów akcesoriów komórkowych znajdziemy też specjalne produkty dla zwolenników sportu – opaski i pokrowce, które można włożyć na rękę lub zawiesić na biodra. Tego typu rozwiązania ułatwiają bieganie, czy też jazdę na rolkach lub desce i dają możliwość jednoczesnego słuchania muzyki oraz korzystanie z aplikacji treningowych. Zapraszamy tu: podpowiedź.

Z kolei etui dziś nie tylko chroni telefon przed zarysowaniem czy uszkodzeniami mechanicznymi, ale także stanowi modny dodatek. Szczególnie modne w ostatnich latach stały się silikonowe pokrowce w rozmaitych wzorach i ciekawych kształtach ze sterczącymi elementami. Jeśli chodzi o baterie do komórki to niezbędne są oczywiście te uniwersalne, pasujące do większości nowoczesnych telefonów bez względu na model i firmę, ale sporą popularnością cieszą się również baterie czerpiące energię ze słońca, które pozwalają na naładowanie telefonu niemal w każdym miejscu. Z kolei ładowarki samochodowe w zależności od potrzeb mogą mieć porty USB, micro a także mini. A co jeśli oryginalny akumulatory bosch warszawa przestanie całkowicie służyć? Dla hobbystów: sprawdź to.

smartfon z pokrowcem

Autor: Honou
Źródło: http://www.flickr.com

To nie problem! Producenci oferują baterie różnych typów i o różnej pojemności. Nie jesteśmy również skazani na słuchawki, które są w zestawie razem ze smartphonem. W sklepach możemy kupić słuchawki dokanałowe, douszne i nauszcze, dzięki czemu możemy wybrać te, które są dla nas najbardziej komfortowe. Co więcej, obecnie dostępne są innowacyjne słuchawki Bluetooth, które oferują dużo większą swobodę podczas ruchu od tradycyjnych słuchawek przewodowych. Słuchawki Bluetooth są szczególnie przydatne podczas jazdy samochodem i są świetną alternatywą dla zestawów głośnomówiących.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation