Innowacyjne oferty operatorów komórkowych mobilnego Internetu na kartę

Dziś wyjątkowo doceniamy nielimitowaną możliwość korzystania z sieci internetowej. Nowoczesne telefony komórkowe są dostosowane do używania przeglądarek internetowych, a operatorzy największych sieci, wychodząc naprzeciw naszym rosnącym potrzebom, proponują pakiety internetowe w bardzo korzystnych cenach.

Internet na mobilnym urządzeniu

Autor: Senado Federal
Źródło: http://www.flickr.com

W szczególnie popularnej ofercie na kartę Orange Pop, znajdziemy dużo pakietów internetowych, przystosowanych do naszych wymagań. Jest także możliwość kupna pakietów dwudziestoczterogodzinnych z transferem danych 200MB, miesięcznych z 500MB lub 2GB, a nawet 5GB z nieograniczonymi SMS-ami. Nie jesteśmy zobowiązani do opłacania żadnego abonamentu, po prostu według naszych upodobań jednorazowo wybieramy odpowiadający nam wariant, naturalnie nie rezygnując z obranej przez nas taryfy. Ponadto w ramach Orange Free na kartę otrzymujemy gratisowe bonusy internetowe, które są zależne od sumy doładowania.

Pamiętaj, że wnikliwe opracowanie (https://www.lubiebuty.pl/) to nierzadko najcenniejsze źródło danych? Tak jest i w tym przypadku – kiedy klikniesz ten link, znajdziesz inne cenne materiały.

W ten sposób mamy możliwość zyskać od 500MG aż do 36GB! Bonusy dotyczą nawet najmniejszych doładowań! Drugą propozycją Internetu mobilnego z dodatkowymi bonusami jest Plus Internet na kartę. Po samym zakupie starteru otrzymujemy już 3GB darmowego Internetu, a do dwunastu doładowań za przynajmniej 20 zł, dostajemy 1GB gratis. Mamy więc możliwość otrzymania gratis aż 12 GB superszybkiego Internetu w technice LTE. Oczywiście, aby móc korzystać z tych propozycji powinniśmy się zaopatrzyć w odpowiedni telefon. Samsung Corby ma funkcje HTML i WAP, które umożliwiają korzystanie z sieci internetowej ( to na stronie). Ponadto ma spory, wygodny wyświetlacz dotykowy, który bardzo ułatwia oglądanie stron internetowych, a pamięć wbudowana to aż 96 MB. Z tego powodu Samsung Corby jest wyjątkowo często kupowanym telefonem.

Z całą pewnością należy przyznać, że jeśli chodzi o Internet bezprzewodowy, to Orange jest bardzo konkurencyjną siecią na rynku telefonii komórkowych (najlepszy starter plus internet na kartę). Orange POP i świetna funkcja Orange Free na karte gwarantuje oszczędność pieniędzy, jest bardzo elastyczna, dostosowana do indywidualnych preferencji każdego klienta. Plus Internet na karte jest także dość atrakcyjną propozycją, tym bardziej, że zapewnia korzystanie z technologii LTE.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation