Dron na wesele, czyli jak zapewnić sobie wyjątkowe zdjęcia

Ślub to nad wyraz istotne wydarzenie w życiu narzeczonych, jacy od momentu przysięgi znajdą się na wspólnej drodze życia. Nawet jeśli już od jakiegoś czasu zamieszkują razem, zaślubiny rozpoczynają kompletnie nowy etap, toteż warto jest upamiętnić tę chwilę najmując kompetentnego fotografa. W dzisiejszych czasach na różnego rodzaju uroczystościach, w tym na weselach, coraz większym powodzeniem cieszy się dron z kamerą, pozwalający na zrobienie oryginalnych ujęć, które będą pamiątką dla Młodych, ich rodziców, a także dla przyszłych dzieci oraz wnuków.

dron

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com

Na wskazanym dronie można ulokować dowolny aparat, chyba że jest to pełny zestaw, nie potrzebujący osobnego aparatu. Jeśli nie, sprawdźmy, jakim sprzętem dysponuje interesujący nas fotograf i czy będzie w stanie przy jego pomocy wykonać rzeczywiście dobrej jakości zdjęcia. Do takich ekstremalnych fotografii znakomicie nadaje się GoPro Hero+ LCD (sprawdź ). Gwarantuje nie tylko fantastyczną jakość zdjęć, lecz także umożliwia robienie ujęć pod wodą, gdy Młoda Para chce mieć niesztampowe fotografie z sesji ślubnej. Wracając do najistotniejszego zagadnienia, jakim są drony, trzeba nadmienić o ich łatwej obsłudze i możliwości wykonania zdjęć z zupełnie innej perspektywy, aniżeli do tej pory to robiliśmy. Zdjęcia z powietrza to ewentualność uchwycenia wszystkich zaproszonych, kościoła czy sali, w której urządzamy przyjęcie. Niniejsze zdjęcia niewątpliwie będą pięknie wyglądać w ślubnym albumie, jaki później można dać rodzicom, by oni także mogli cieszyć się wspomnieniami ze ślubu swojego dziecka. By znaleźć odpowiedniego fotografa na ten dzień, spytaj znajomych, którzy wzięli już ślub akcesoria ślubne czy nie mają nikogo do polecenia. Można także poszukać cenionych fotografów w sieci. Nim zatelefonujesz, by zapytać o wolny termin, zajrzyj do galerii fotografii. Tutaj najlepiej rozeznasz się czy jakość zdjęć i metoda ujmowania Młodych pasuje do twoich oczekiwań. Każdy bowiem ma inny styl oraz inne techniki pracy. Oczywiście we wszystkim można się dogadać, jednak najlepiej jest, gdy już od początku oczaruje nas praca fotografa, jakiego planujemy nająć.

Jeśli wobec tego i ty chcesz mieć przepiękną pamiątkę, zdecyduj się na dron z kamerą (sprawdź ). Fotografie, jakie dzięki niemu uzyskasz, na pewno nie zawiodą twoich oczekiwań, lecz spowodują, iż będziesz z uśmiechem przypominać sobie ten cudowny dzień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation