Od jakiego określenia wywodzi się marka Gorenje pralki oraz z jakiego powodu warto się tymi pralkami zainteresować?

Czy wiesz, iż w przeszłości pranie ubranka polegało na moczeniu go w np. rzece? Ludzie stosowali także inne metody do jakich zaliczało się uderzanie odzieżą o skały w zamyśle „odbicia” brudu z materiału.

Z biegiem terminu zauważono, iż do prania korzystniej nadaje się gorąca woda (akcesoria do jonizatora wody) niż zimna. W 1797 r. powstał początkowy prototyp tary, jaka była przełomowym wynalazkiem.

odbicie - kominek

Autor: uroczysko.net.pl
Źródło: http://www.flickr.com
Na szczęście dzisiaj istnieją już Gorenje pralki, jakie znane są na calutkim świecie ze swej skuteczności i jakości. Nazwa Gorenje pralki wywodzi się od małej wioski na Słowenii, w której w 1950 r. powstał zatrudniający zaledwie dziesięć osób Okręgowy Warsztat Metalurgiczny Gorenje. W obecnych dniach Gorenje pralki produkowane są przez koncern będący jednym z 8 głównych wytwórców dużego sprzętu AGD na calutkim świecie. Wszakże nawet w dzisiejszych czasach globalizacji, Gorenje pralki wytwarzane są jedynie na obszarze Starego Kontynentu. Warto powiedzieć, iż pierwsza pralka mechaniczna Gorenje opuściła taśmę montażową już w 1964 r.
Już wtedy korporacja Gorenje pralki nie zapewniała swoim interesantom wyłącznie znakomitej jakości produktów, lecz także, w razie wymagania, także naprawę oraz obsługę gwarancyjną. Dzięki takiemu podejściu do klienta firma zyskiwała dodatkowe zaufanie w oczach różnych ludzi. A jakie są właściwie te Gorenje pralki? Bezgłośne, skuteczne, energooszczędne.

Wliczają się do tak zwanej jakości energooszczędności A+++, co oznacza, że zużywają bardzo mało energii elektrycznej. A 1200 obrotów na minutę, jakie zapewniają Gorenje pralki to naprawdę bardzo wiele. Pozostałymi słowy Gorenje pralki nie wyłącznie piorą, lecz również suszą pranie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation