Innowacyjne sterowniki TWIDO ułatwiają pracę, a również efektywność oraz wydajność zatem posiadają ogromne zastosowanie w różnym przemyśle

Zaawansowane kierowania oświetleniem, nagrzewaniem i klimatyzacją czy też monitoring jest dostępna dzięki innowacyjnej technologii.

Obsługa maszyn np automaty sprzedające czy nawigacja przewozem na przykład dźwigi czy też taśmociągi są wykorzystywane w wielu przemysłach i fabrykach. Inteligentne sterowniki można więc używać w łatwy oraz małym kosztem w przetwórniach. Upraszczają pracę, wydajność oraz funkcjonalność.

Sterowniki TWIDO odróżniają się całkowitą modułowością dzięki czemu nie potrzebuje kolejnych modułów do prawidłowego działania.

sterowanie oświetleniem podczas imprezy

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Moduły bazowe w sterowniku jest możliwość stosować na pomocniczą pamięć, funkcje wyświetlacza, zegar czasu lub port komunikacyjny. Moduł podstawowy posiada port szeregowy pracujący w modusie ASCI bądź Modbus, potencjometr analogowy oraz panel diagnostyczny. Sterownik posiada również oprogramowanie prędkiego liczenia w obu biegach z prędką częstotliwością, szybkie wyjście 7 kHz czy wyjście PWM i PLS. Duża paleta podzespołów rozszerzeń dla sterowników umożliwia na maksymalne dopasowanie układów sterownika do aplikacji. Dzięki czemu mamy możliwość uzyskać perfekcyjne wykorzystanie funkcjonalności układu przy niskich wydatkach eksploatowania. Istotną cechą do tego sterownika to możliwość pracy z sygnałami analogowymi, które mamy możliwość obsługiwać za pomocą paru modułów.

Zobacz jak to wygląda w praktyce.

Podzespoły jednokanałowe oraz dwukanałowe czy mieszane obsługują urządzenia napięciowe i prądowe czy też termopar i różne pomiary.

Sterowniki za sprawą wysuwnych listew zaciskowych proponują ciekawe wyjście, jakie upraszczają okablowanie oraz szybkie usuwanie wad. Dziś w dobie minimalizacji i oszczędności miejsca w szafach sterowniczych też ten sterownik – sterowanie pomp posiada zmniejszone gabaryty co jest dodatkową zaletą oraz atutem jeżeli chodzi o jego użytkowość. Sterowniki te sprawdzają się w łatwych instalacjach i pracują wydajnie. TWIDO stanowią elitę sterowników programowych dzięki dużej klasie i funkcjonalności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation