Warto wybierać minimalistyczne sprzęty

Powoli zjawia się coraz więcej laptopów, tabletów i notebooków, mimo wszystko okazuje się, iż nie wciąż są one w stanie zaoferować nam tak sporo jak komputery stacjonarne, dlatego jednak te ostatnie również są w cenie. Na dodatek jeszcze co chwilę ukazują się nowe elementy, z których możemy oraz z pewnością z których należy korzystać.

Małe urządzenie zamiast dużego komputera

klawiatura

Autor: kimubert
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy chcemy komputer stacjonarny, ale jednocześnie nie bardzo pasuje nam jego wielkość, to z pewnością warto się zastanowić, czy to niewielkie urządzenie, jakim jest Intel Nuc Kit DC3217IYE I3-3217U (BOXDC3217IYE), nie sprawi nam największej satysfakcji (więcej na ten temat). Spełnia ono funkcję zwykłego komputera, posiada tak samo sporo sposobów do rozbudowy, możemy do niego podpiąć klawiaturę, a zamiast monitora podpinać telewizora i co najfajniejsze, bierze dużo mniej miejsca. Jeśli zadecydujemy się na taki zakup, to bez wątpienia warto pomyśleć, jaka klawiatura najlepiej się przy nim spisze. Z pewnością warto się przypatrzeć możliwością, jakie przedstawia nam klawiatura Genius klawiatura (31340045105), która posiada między innymi podświetlane klawisze, więc będziemy mogli na niej działać nawet w nocy, bez konieczności zapalania światła.

Małe może mieć wielką moc

Potrzebujemy mikrofonu, ale równocześnie nie pragniemy, aby leżał on gdzieś na wierzchu oraz pragniemy także, by bez żadnego problemu można było go przemieszczać i podłączać do innych sprzętów? Nasze wymagania z pewnością zaspokoi mikrofon Zalman zM-MIC1, oferujący regulację natężenia czułości odbioru (HP 704 Czarny).

Sądzisz, że ten materiał jest godny zainteresowania? Jeśli tak, to z pewnością zaciekawi Cię również ta rekomendowana oferta, gdyż odnosi się do pokrewnej tematyki.

A kiedy posiadamy drukarkę, to z pewnością pragniemy do niej posiadać jak najlepszy i równocześnie jak najtańszy tusz. I niesamowicie się w tej sytuacji spisze Tusz HP 704 czarny (CN692AE), szczególnie iż to właśnie koloru czarnego najczęściej używamy.

Porównujmy różne oferty

Kiedy wyszukujemy części do naszego komputera, które najwspanialej będą z nim współpracowały, to bez wątpienia powinniśmy odpowiednio porównać ofertę rynku, tak żeby posiadać gwarancję, iż naprawdę kupujemy to co jest najlepsze. A jeżeli sami nie potrafimy dokonać wyboru, to ciągle o wsparcie mamy szanse poprosić specjalistów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation