Kraków – zachwycające miasto do odwiedzania i na zakupy

Kraków to miasto, które słynie z wielu przeróżnych rzeczy, znajduje się tu multum czarownych zabytków i miejsc godnych odwiedzenia, takich jak naturalnie Wawel, Żydowska Dzielnica Kazimierz oraz Stare Miasto.

Galeria handlowa

Autor: Joshua Brown
Źródło: http://www.flickr.com
Aczkolwiek oprócz obfitej wielorakości zabytków do zwiedzania i ślicznych krajobrazów do oglądania Kraków jest też miastem, do jakiego powinno się wybrać się na zakupy.

W Krakowie jest sporo wyjątkowych Galerii, w których znajdują się różne sklepy, na pewno więc zakupy w Krakowie muszą należeć do udanych. Warto wybrać się chociażby do Galerii Krakowskiej, jaka znajduje się w samym centrum tego ślicznego miasta, zaraz przy dworcu PKP i PKS. Galeria Krakowska cieszy się szeroką popularnością ze względu na znajdujące się tam liczne sklepy odzieżowe oraz drogerie, warto choćby odwiedzić sklep z naturalnymi kosmetykami, w jakim odkryjesz niemało kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała. W Galerii Krakowskiej zawsze panuje ruch, jest to jedna z zwykle zwiedzanych galerii w tym mieście, w której znajdziesz sprzęty takie jak: wejdź na stronę.

Kraków słynie jednak nie tylko z Galerii Krakowskiej, tak właściwie znajduje się tu kilkanaście różnych Galerii rozsianych na terenie całego miasta. Trochę dalej od centrum, bo w okolicach Kurdwanowa mieści się Galeria Bonarka, w jakiej również odszukasz sporo wyjątkowych sklepów. Po zakupach wolno też udać się do Cinema City Bonarka (tego kina nie znajdziesz w Galerii Krakowskiej) na jeden z wielu aktualnie wyświetlanych filmów.

Zakupy w Krakowie bezsprzecznie okażą się też bardzo udane w takich miejscach, jak na przykład Galeria Krokus albo Galeria Kazimierz, dodatkowo pożądane byłoby zaznajomić się z zapleczem handlowym znajdującym się na Starym Rynku, w którym znajdziesz np: ceneolokalnie.pl/krakow/blackberry-q10-bialy/24719562. Znajdziesz tam liczne sklepy (w tym sporo sklepów z pamiątkami), oraz także restauracje, puby i bary, do jakich po zakupach możesz wstąpić na smaczne jedzenie.

Przejdź do opisu, który jest pod podanym linkiem oraz czytaj więcej zraszacze stadionowe na ów temat, który widocznie Cię zainteresował. Nie wahaj się!

Z pewnością więc Kraków urzeknie Cię nie tylko pod względem pięknych widoków i rozlicznych zabytków, ale również pod względem niezwykle rozwiniętej turystyki i gospodarki handlowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation