Dzisiejszy, wydajny dron z kamerą – 3DR SOLO

Poszukując dzisiejszego drona z kamerą najwyższej jakości, poświęconego do fachowego filmowania z powietrza, powinno zaznajomić się z produktem firmy 3D Robotics – 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada niemało zalet i nowoczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez doświadczonych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest faktycznie bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się klawisz pauzy, który w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.

dron

Źródło: pixabay

Dzięki temu dron z kamerą może robić nawet skomplikowane oraz złożone loty automatyczne przy rozlicznych trybach pracy. Ponadto model ten ma też funkcję streamingu HD przez wbudowany w nim kontroler portu HDMI. Dron 3DR SOLO może pracować do 25 minut, sporą zaletą jest to, iż system bez ustanku kontroluje czas pracy baterii i jej zużycie, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy wypada sprowadzić drona na ziemię oraz bez uszczerbku wylądować. To także wielkie uproszczenie dla użytkowników tych zaawansowanych urządzeń. SOLO oferuje także wiele rozmaitych trybów pracy automatycznej, jakie w wielu sytuacjach zdołają okazać się ogromnie przydatne. Dzięki trybom samoczynnym zawsze możemy otrzymać satysfakcjonujące nas ujęcie, niezależnie od tego na jakim stopniu znajdują się nasze zdolności.

dron z kamerą

Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com

Ten nowomodny dron z kamerą bezsprzecznie pozwoli nam na sfilmowanie wyjątkowych obrazów z powietrza.

Gorąco namawiamy do poznania większej ilości postów na omawiany temat. Jeśli Cię on interesuje, to zobacz stronę (http://magazynauto.pl/testy/kompaktowe-kombi-z-roznymi-rodzajami-napedu-porownanie,aid,516), na której umieszczone są dodatkowe dane.

Jego innowacyjne funkcje i ogromne zaawansowane technologiczne ułatwią sterowanie dronem i otrzymanie jak najlepszych rezultatów. Bezsprzecznie nie odszukamy na rynku lepszego drona z kamerą aniżeli 3DR SOLO, jaki cieszy się znakomitymi opiniami i niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Należałoby zapoznać się z tym dzisiejszym urządzeniem i dowiedzieć się, jakie jeszcze ułatwienia oraz praktyczne funkcje oferuje. Bezspornie dron 3DR SOLO definitywnie spełni nasze oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation