Dzisiejszy, wydajny dron z kamerą – 3DR SOLO

Poszukując dzisiejszego drona z kamerą najwyższej jakości, poświęconego do fachowego filmowania z powietrza, powinno zaznajomić się z produktem firmy 3D Robotics – 3dr SOLO. Ten wyjątkowy dron z kamerą posiada niemało zalet i nowoczesnych funkcji. Został zaprojektowany przez doświadczonych twórców kontrolerów konsol, dzięki czemu kierowanie tym dronem jest faktycznie bezproblemowe i nieskomplikowane. Po raz pierwszy na rynku w tym rodzaju pojawił się klawisz pauzy, który w razie potrzeby pewnie zatrzyma drona w powietrzu. W 3dr SOLO mieszczą się dwa komputery, jeden został umieszczony w dronie, natomiast drugi w kontrolerze.

dron
Źródło: pixabay

Dzięki temu dron z kamerą może robić nawet skomplikowane oraz złożone loty automatyczne przy rozlicznych trybach pracy. Ponadto model ten ma też funkcję streamingu HD przez wbudowany w nim kontroler portu HDMI. Dron 3DR SOLO może pracować do 25 minut, sporą zaletą jest to, iż system bez ustanku kontroluje czas pracy baterii i jej zużycie, dzięki czemu zawsze wiemy, kiedy wypada sprowadzić drona na ziemię oraz bez uszczerbku wylądować.

Poznaj autorskie www (https://eztime.pl/81-smartwatche-damskie). Tam mamy wyłącznie najlepszej klasy rzeczy. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, to z przyjemnością z Tobą porozmawiamy.

To także wielkie uproszczenie dla użytkowników tych zaawansowanych urządzeń. SOLO oferuje także wiele rozmaitych trybów pracy automatycznej, jakie w wielu sytuacjach zdołają okazać się ogromnie przydatne. Dzięki trybom samoczynnym zawsze możemy otrzymać satysfakcjonujące nas ujęcie, niezależnie od tego na jakim stopniu znajdują się nasze zdolności.

dron z kamerą
Autor: Christopher Michel
Źródło: http://www.flickr.com

Ten nowomodny dron z kamerą bezsprzecznie pozwoli nam na sfilmowanie wyjątkowych obrazów z powietrza.

Gorąco namawiamy do poznania większej ilości postów na omawiany temat. Jeśli Cię on interesuje, to zobacz stronę (http://magazynauto.pl/testy/kompaktowe-kombi-z-roznymi-rodzajami-napedu-porownanie,aid,516), na której umieszczone są dodatkowe dane.

Jego innowacyjne funkcje i ogromne zaawansowane technologiczne ułatwią sterowanie dronem i otrzymanie jak najlepszych rezultatów. Bezsprzecznie nie odszukamy na rynku lepszego drona z kamerą aniżeli 3DR SOLO, jaki cieszy się znakomitymi opiniami i niesłabnącym zainteresowaniem użytkowników. Należałoby zapoznać się z tym dzisiejszym urządzeniem i dowiedzieć się, jakie jeszcze ułatwienia oraz praktyczne funkcje oferuje. Bezspornie dron 3DR SOLO definitywnie spełni nasze oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation