Jakie nowości na rynku tabletów

Wybierając nowy tablet konsumenci stają przed ciężkim wyborem, czy zakupić urządzenie znanej firmy, lecz jednocześnie więcej kosztujące, czy skusić się na produkt jakiegoś nieznanego wytwórcy. Z reguły ta druga opcja jest znacznie tańsza, lecz ryzykuje się tym, że urządzenie nie zawsze będzie porządnie zrobione i dobrze działające. Za cenę dwustu złotych można się już stać właścicielem nowego tabletu, takiego jak na przykład Tablet Cavion Base 7, jak na to ile kosztuje urządzenie to posiada całkiem dobre parametry.

ASUS MeMO Pad HD7

Autor: pestoverde
Źródło: http://www.flickr.com
Matryca o przekątnej 7 cali i 4G zamontowanej pamięci pozwolą na wygodne przeglądanie stron internetowych i zagranie w proste gry. Oczywiście na granie w najnowsze gry dużej szansy nie będzie, ale w końcu nie do tego ten tablet został zaprojektowany. Ciekawą cenę mają również tablety innego taniego producenta, czyli GoClever. Są one dość popularne na krajowym rynku i mają dobre opinie klientów. Niecałe pięćset złotych za mający 10 cali Tablet GOCLEVER TERRA 101 (TAB TERRA 101 KB) to ogromnie atrakcyjna cena, a sam tablet pracuje wyjątkowo szybko i sprawnie.

Wprawdzie użyta ilość pamięci i układ procesora nie należą do najbardziej wydajnych, ale dobra optymalizacja parametrów systemu sprawiła, że nie ma żadnych problemów z używaniem bardziej wymagających aplikacji, a i sporo gier bez żadnego problemu będzie na nim funkcjonować. Tablet GoClever Tab T76 GPS TV (T76GPSTV) to mniejszy brat opisywanego wcześniej sprzętu z matrycą o 7 calach przekątnej.

Zainteresował Cię wpis treść? To przejdź do oferty maszyna do koszulek, aby zapoznać się z dodatkowymi informacjami na omawiany temat, jakie dla Ciebie przygotowaliśmy.

Ten tablet także bardzo dobrze wypadał w różnych wydajnościowych testach , a i użytkownicy raczej nie narzekają na to jak działa. Na ten temat także tu: Tablet GoClever Tab T76 GPS TV (T76GPSTV).

Również firma Asus postanowiła zaoferować tanie, a przy tym wydajne i solidne urządzenie. Tablet ASUS MeMO Pad HD 7 (ME173X-1B012A) to jedna z najnowszych propozycji tego producenta, która przebojem wdarła się na tabletowy rynek i zrobiła tam dużo zamieszania. Poza tym, że tablet Asusa ma bardzo dobre parametry, wydajny procesor i dużą ilość pamięci, to jest również bardzo ładnie zaprojektowany i oferowany w paru różnych kolorach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation