Popularność e-booków nie może specjalnie zdziwić!

Tradycyjne księgarnie są nadal dochodowymi biznesami, ale nie zapominajmy, że jakby nie patrzeć rozwój e-booków sprawił, że tak jakby pozycje książkowe w tradycyjnej formie są coraz mniej powszechne. A co najbardziej istotne, ten trend błyskawicznie ulega zwiększeniu, szczególnie wśród młodych czytelników. Księgarze i wydawcy nie mogą walczyć z tą modą, bo to bezcelowe.

Czytniki e-booków

Autor: Cloned Milkmen
Źródło: http://www.flickr.com

O wiele bardziej odpowiednim wyjściem jest rozejrzenie się za możliwościami, dzięki to którym stosunkowo skostniały biznes wreszcie będzie jak ulał pasował do XXI wieku. Nie uważajmy, że świat, który aż tak bardzo szybko idzie do przodu, będzie najzwyczajniej czekać na naszą osobę. Dobrze, lecz zastanówmy się które sprzęty są bardzo dobre dla fanów czytania w nowoczesnej formie.

Dużo osób, także naszych rodaków, uważało, iż ebooki powodują wielki ból gałek ocznych, łzawienie, itp. Może istotnie zaczytywanie się w opasłe książki na zwykłym komputerze jest czymś bardzo męczącym, lecz trudno nie zauważyć, że Kindle bardzo zrewolucjonizował nasz cały świat. Można w sumie rzec, iż w żadnym wypadku ktoś kto choćby jeden raz czytał książka na czytniku Kindle, będzie twierdził, że mocno pieką go oczy.

Gdy klikniesz na niezły serwis (http://www.gmsystem.pl/szkolenia-nx-cad-cam/), ujrzysz, że zawiera zbliżone wiadomości na omawiany wątek – te dane wciągną Cię kompletnie.

Tzn. zapewne są tego typu osoby, ale można śmiało powiedzieć, iż to tylko uczniowie, którzy na czytniku czytają lektury, które do fajnych bez żadnego cienia wątpliwości nie należą. Przynajmniej w większości. Pewnie zdecydowana większość polskich uczniów akceptuje tę opinię. Czyli zakupmy sobie, jeżeli naturalnie mamy kasę, urządzenie Amazon Kindle Paperwhite, a pewnie będziemy pod ogromnym wrażeniem.

Wygoda czytania książek elektronicznych

Autor: Tony McNeill
Źródło: http://www.flickr.com

Jeśli ktoś sporo czyta, to nawet w sumie nie powinien się zastanawiać. Pamiętajmy jedno: Kindle sprawił, że wreszcie czytanie fajnych książek jest tak jakby na wyciągnięcie ręki. Ciężko deprecjonować bardzo duże zasługi amerykańskiego giganta o nazwie Amazon.

Czymś wielce godnym uwagi jest także koreańskie dzieło: a konkretniej Samsung Galaxy Tab. Stosunkowo modne w naszym pięknym kraju cacko.

Zapamiętajmy, że chociaż łatwo zauważyć tzw. hejt na sprzęt Samsunga, to tak czy siak należy postarać się docenić owego producenta. W ogóle ogromne gratulacje dla Koreańczyków – bardzo mądra nacja, która sprawiła, że również życie Polaków jest prostsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation