Czy aby warto wdrażać najnowsze urządzenia w swym mieszkaniu?

Sporo ludzi negatywnie zapatruje się do wprowadzania dużej ilości technologii w swoim mieszkaniu. Przyzwyczajeni do standardu sprzętu którym jest telewizor i telefon często źle spoglądamy na nowości twierdząc, iż jest nam to niepotrzebne. Tymczasem warto sobie uświadomić, że w dobie komputeryzacji warto być na bieżąco z nowymi urządzeniami. W szczególności posiadając małe dzieci, dla których ważna może być za jakiś czas umiejętność obycia ze sprzętami itechnologią.

myszka do kpmutera

Autor: Yuya Tamai
Źródło: http://www.flickr.com
Dla ludzi,którzy sporo czasu spędzają pracując, a wolny czas wolą wykorzystywać na relaks przy telewizji ciekawym urządzeniem jest nagrywarka DVD FUNAI BH2-M200. Nagrywarka daje możliwość zarejestrowania ulubionego programu lub filmu, kiedy to nie posiadamy zbyt wiele czasu go obejrzeć. Jednak to nie wszystkie opcje, urządzenie ma możliwość rejestrowania kilku programów w jednym momencie, a to wielkie udogodnienie. Urządzenie odtwarza filmy Blu-ray. W swoim domu więc masz opcję by stworzyć swoją salę kinową i w wybranej przez Ciebie chwili wybierać na jaki seans masz ochotę.

myszka i podkładka

Autor: Corey Marshall
Źródło: http://www.flickr.com

Dla młodszych użytkowników (ale nie tylko) interesującym rozwiązaniem rozwijającym wyobraźnię oraz możliwości może być gra Minecraft (CD-Key). To propozycja kreująca wyobraźnię i umiejętności techniczne, przez jej fabułę: każdy może wprawić się w niej w rolę górnika wydobywającego złoża, jakie to w późniejszym czasie przeznacza na tworzenie fortec i domów. Gra ma możliwość być radością dla dwóch osób w jednym czasie – posiada bowiem funkcję multiplayer (zobacz nagrywarkę DVD na stronie

By można było w komfortowy sposób korzystać z możliwości komputera należy zainwestować w funkcjonalny model myszy (Mysz EVO XGAME LASER X750 Extra Fire (A4TMYS33970)). Producenci mają w ofertach wiele modeli, wiele z nich jednak nie będzie dobrych w każdej sytuacji. Dla zapalonych graczy i grafików komputerowych konieczne stają się profesjonalne myszki np. mysz A4 Tech XGame X-710BK USB albo mysz A4Tech EVO XGAME LASER X750 Extra Fire. Obie mają opcję dostosowania czułości do potrzeb gracza.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation