Narzędzia do propozycji słów kluczowych, czyli jakie słowa dobrać, by osiągnąć cel?

W odpowiedni sposób dobrane kluczowe słowa tworzą podstawę udanej kampanii SEO, która może spowodować znaczące zyski dla klienta. Istnieje wiele programów, które ułatwią nam odnalezienie prawidłowych fraz oraz ich zanalizowanie pod względem konkurencyjności i teoretycznego sukcesu kampanii. Jednak jak właściwie funkcjonuje narzędzie propozycji słów kluczowych?

e-marketing

Autor: Luc Legay
Źródło: http://www.flickr.com
W aktualnych czasach najpopularniejszą formą szukania potrzebnych informacji jest internet. Każdego dnia wiele ludzi wpisuje w okienko wyszukiwarki miliony najróżniejszych fraz, uzyskując przygotowane rezultaty, które powinny odpowiadać im potrzebom. Frazy te mogą różnić się od siebie długością oraz precyzją sformułowania. Wyróżniamy zarówno ogólne frazy, jak np. „zegarki”, jak i nieco bardziej precyzyjne, w których klient bardziej określa swoje oczekiwania, np. „marketing mobilny”- http://alterweb.pl Oddzielną grupę stanowią również tzw. frazy niszowe, które co prawda nie są zbyt często wyszukiwane, jednak cechują się wyjątkową precyzją, np. „zabawa w słoneczko zakończona ciążą”. Największą ilość zysków dla zleceniodawcy niosą ze sobą słowa kluczowe posiadające w sobie nazwę konkretnej marki – wskazują one prosto na naszego klienta i budują powiązanie pomiędzy marką a jej klientem. Jednakże mogą być one używane wyłącznie wtedy, gdy marka odznacza się rozpoznawalnością. (alter web) Interesalter webożliwością są także frazy wyposażone w nazwę miasta.

seo, pozycjonowanie, google

Autor: Paloma Gómez
Źródło: http://www.flickr.com
Wykorzystując frazę „marketing mobilny Kraków” umieścimy promowaną przez nas stronę wysoko pośród innych lokalnych usługodawców z danej branży. Do dobrania korzystnych fraz kluczowych wykorzystywane jest właśnie narzędzie propozycji słów kluczowych. Wpisując w tego rodzaju program frazę „zabawa w słoneczko zakończona ciążą” uzyskamy szereg innych, podobnych wyników, które są porównywalnie często wyszukiwane przez użytkowników Internetu i które można wykorzystać podczas pozycjonowania (narzędzie propozynarzędzie propozycji słów kluczowychsię sukcesem kampania SEO opiera się praktycznie w całości na doborze odpowiednich fraz kluczowych. Właśnie dlatego trzeba poświęcić szczególnie dużo uwagi wybraniu fraz, jak również monitorować je przez cały czas prowadzenia kampanii, szybko odpowiadając na powstałe zmiany.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation