Jak zamówić polecane słuchawki

Wielu ludzi używa na co dzień słuchawek do odsłuchiwania muzyki, z komórek, smartfonów czy też odtwarzaczy mp3. Lecz z reguły są to tanie douszne słuchawki, oferowane razem z urządzeniem, albo modele kupione za kilkanaście złotych w jednym z marketów. Owszem, i na takich słuchawkach muzyki posłuchamy, ale czy to na pewno jest przyjemność?

Słuchawki w stylu retro

Autor: Maxell
Źródło: Maxell
Już za kilkadziesiąt złotych przecież można zakupić porządne, markowe słuchawki, które naprawdę odtworzą muzykę a nie lekko brzdąkać. A kolejna półka, czyli modele kosztujące powyżej 200 złotych to profesjonalny sprzęt, przeznaczony dla doświadczonych miłośników dobrego grania i profesjonalnych muzyków.

Spora liczba nausznych słuchawek jest dedykowana dla DJ-ów, oni właśnie przeważnie potrzebują paru nietypowych patentów. Słuchawki do profesjonalnych zastosowań muszą przede wszystkim posiadać duże pasmo przenoszenia. Dla przykładu Słuchawki Philips SHL5905GY (SHL5905GY/10) () mają je w zakresie od 12 do 23500 Hz, co gwarantuje odpowiedni poziom muzyki bez tłumienia najwyższych częstotliwości. Znacznie korzystniej wyglądają w tej kwestii Słuchawki Pioneer HDJ-500-W (HDJ-500-W) (najlepsze ceny w sieci), w ich przypadku pasmo dochodzi do 28 tysięcy Hz a rozpoczyna się na 5 HZ. Specjalna budowa samych głośników poprawia niskie i średnie zakresy częstotliwości, które są najchętniej używane w granych przed dj-jów gatunkach muzyki.

Analogiczne pasmo przenoszenia mają także Słuchawki Pioneer SE-MJ551-R (SE-MJ551-R), także one chętnie są wybierane przez ludzi zajmujących się muzycznymi sprawami zawodowo. Są one bardzo praktyczne, co przy kilku godzinach spędzonych na uszach ma niebagatelne znaczenie. Dodatkowo producent dostarczył do kompletu wymienne poduszki nauszników, więc można je dostosować do indywidualnych potrzeb. Czarno-czerwona kolorystyka na pewno wielu się może spodobać, a z pewnością do zakupu przekona ich krystalicznie czysty dźwięk, jaki ten model proponuje. Taką samą kolorystykę i parametry posiadają również Słuchawki Skullcandy Hesh NBA Derrick Rose (SGHEBZ-14), w ich przypadku pasmo przenoszenia jest trochę mniejsze, ale przy świetnej jakości wykonania nie da się tego usłyszeć.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation