Akcesoria do telefonów komórkowych

W sprzedaży można nabyć wielką ilość gadżetów do naszych telefonów komórkowych. Nic to dziwnego, jeżeli weźmiemy pod uwagę jak wszechstronnymi urządzeniami są najnowsze smartphony. Prócz podstawowej swojej funkcji mogą nam posłużyć do wysyłania krótkich wiadomości tekstowych, jako alarm, terminarz, kalkulator, aparat fotograficzny, timer czy też radio. Poza tym możemy w nowoczesnych telefonach uruchomić wielką ilość potrzebnych nam bardziej lub mniej, darmowych lub płatnych funkcji. Zatem mając w swoim smartphonie GPS oraz internet, można zainstalować praktycznie każdą z aplikacji.

telefon komórkowy

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli na przykład czynnie uprawiamy sport, może nam się przyda osobisty trener, który to określi mapkę naszego treningu, przeliczy pokonane kilometry, spalone kalorie (a nawet je zamieni na liczbę spalonych hamburgerów!). Działa to niezwykle motywująco. Osoba odchudzająca się też znajdzie coś dla siebie. Instalując odpowiednią aplikację starczy wpisać w smartphon ile jedzenia zjadła, a nasz osobisty dietetyk oblicza ile to kalorii i ile jeszcze nam zostało. W aplikacji specjalnej dla pań jest tabelka, na której kobieta może zaznaczać pomiary temperatur i tworzyć comiesięczne wykresy. Mało tego, swój codzienny nastrój może zaznaczyć odpowiednią emotikonką! Bardzo popularną aplikacją którą można pobrać na nasz telefon jest choćby latarka czy też radio (radio z bluetooth) cyfrowe. I w ten oto sposób nasz smartphon robi się rzeczywiście urządzeniem wielozadaniowym!

Między innymi dlatego nasze nowoczesne smartphony potrzebują wielu akcesoriów do telefonów (sprawdź jakie są aktualnie dostępne i w jakiej cenie: ), nie tylko przydają się: słuchawki by można było słuchać radia lub dso poznań też muzyki, co jakiś czas należy wymienić im zużytą już baterię, dokupić ładowarkę sieciową czy do ładowania w samochodzie, albo takie oczywistości jak startówki, karty pamięci. Wśród akcesoriów do telefonów komórkowych możemy znaleźć także różnego rodzaju smycze, folie ochronne, adaptery słuchawek oraz akcesoria bluetooth do telefonów. Ciekawym gadżetem jest dla przykładu składana klawiaturka, która posiada uchwyt na telefon i zamieni go prawie w notebooka. Całkiem interesująco przedstawiają się również okulary które mogą służyć jako słuchawki podłączane przez bluetooth. Ponoć mają zdolność odróżniać dźwięki otoczenia od głosu używającej ich osoby. Po prostu raj dla gadżeciarza!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation