Drony oraz kamery GoPro – co powinno się wiedzieć na temat tych nowinek technicznych?

Bezzałogowe obiekty latające określane dronami jeszcze niedawno znajdowały się jedynie na wyposażeniu wojsk. Teraz coraz częściej są sprzedawane są w zminiaturyzowanych wersjach również dla miłośników niestandardowych sposobów spędzania wolnego czasu.

dron

Autor: Ryan Dickey
Źródło: http://www.flickr.com
Po miniaturowe drony sięgają dzisiaj coraz częściej zwolennicy podniebnych ewolucji i miłośnicy fotografii. Coraz więcej dronów ma na swoim pokładzie sportowe kamery GoPro Black. GoPro Black to kamery sportowe, z których z chęcią korzystają nie tylko profesjonalni fotograficy, ale także amatorzy. Filmy , które powstały z wykorzystaniem tej kamery mają wyjątkową jakość.

Zobacz większą ilość informacji, a zobaczysz dodatkowe materiały, które z pewnością też Cię zaintrygują. Nie wahaj się zatem i użyj linku kamery monitoring gdańsk.

Kamera ma doskonałą rozdzielczość, co gwarantuje świetną jakość filmów – (sprawdź szczegóły). Do kamery można dokupić statyw .Przybywa także dronów, na pokładach których montuje się aparatury sterujące 3DR Solo. Od momentu, kiedy stworzone zostały 3 DR Solo robienie zdjęć lub kręcenie filmów podczas lotu dronem stało się naprawdę proste, a ujęcia mogą być naprawdę piękne.

Obsługa jest niezwykle prosta, a to dzięki niezwykle ergonomicznie zaprojektowanym joystickom. Także sprawowanie kontroli nad baterią, ułożeniem gimbla lub nad kopterem jest niezwykle proste.

Ta nowa wiadomość (https://www.gohero.pl/pl/n/GoProsfera-54-Pierwsze-wrazenia-po-premierze-HERO-7/58) jest niesamowicie interesująca i jeżeli poszukujesz więcej informacji na omawianą tu tematykę, to znajdziesz je tu.

Dodanie opcji Pause umożliwia zatrzymanie drona w określonym miejscu i czasie. Z narzędziem tym nawet fotografie lub filmy wykonywane przez amatorów będą bez wątpienia interesujące. Zgodnie z nazwą do obsłużenia urządzenia potrzebna jest zaledwie jedna osoba. Zawsze też można własne urządzenie poddać rozbudowie, dowolnie wybrać tryb, w jakim będzie pracować i dron, i kamera. Kamera może wykonywać pracę chociażby w trybie automatycznym. Czas w jakim pracować może urządzenie niemające kamery wynosi dwadzieścia pięć minut, z kamerą – dwadzieścia.

kamera

Autor: Rodrigo Foggiatto
Źródło: http://www.flickr.com
Rozpoczynając swoją przygodę z dronami, dobrze jest zainteresować się charakteryzującymi się prostą budową i niedrogimi modelami – jak się używa 3DR SOLO. Na takich tanich i prostych modelach panujemy w takim samym stopniu pilotaż, jak i na kosztownych modelach wyposażonych w wielką ilość kamer oraz skomplikowane moduły sterujące. Możliwości sterowania nawet niekosztującymi wiele modelami dronów jest co najmniej kilka. Można nimi sterować, wykorzystując smartfon, komputer lub tablet. Z całą pewnością drony są urządzeniami, które zasługują na uwagę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation