Dzisiejsze gadżety, które trzeba mieć

W dzisiejszym świecie ludzie posiadają niesamowite możliwości. Wszystko gna do przodu i obecna technologia jest wręcz nie do opisania. Możemy kupić, co tylko chcemy, a jeżeli okaże się, że takiej rzeczy nie ma, to możemy ją stworzyć z ogólnodostępnych elementów. Obecnie wszystko jest na wyciągnięcie ręki.

Dlatego producenci są zmuszeni produkować albo bardzo uniwersalne rzeczy, albo też zawężyć swą działalność do wybranej grupy odbiorców, bo wtedy na sto procent również uda im się odnieść sukces. Dokładnie tak jest firmami, które produkują sprzęt do sportów ekstremalnych. Ale nie jest to tylko sprzęt podstawowy a wiele dodatków, które pozwalają między innymi kręcenie filmików z ciekawej perspektywy. Dlatego nikt nie jest zdziwiony kamera na kask. Jeszcze nie tak dawno trzeba było dużych pieniędzy, żeby zainwestować w taką kamerę, ale dziś można kupić za nieduże pieniądze zupełnie dobry sprzęt.

Na prezentowanej stronie opublikowano atrakcyjne zagadnienia, ale przeczytaj także pozostałe tematyczne wątki, gdyż one również na pewno Cię zainteresują.

A dzięki kamerze na kasku damy radę zmontować świetne filmiki. Tak, więc naprawdę dobrze w nią zainwestować, jeśli zależy nam na tym, by nakręcić ciekawe filmiki. Najlepiej połączyć te filmiki z kamery na kasku z filmikami z kamery, jaka kręciłaby filmy w zwykły sposób (sprawdź kamerę na kask).

Dron

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Współczesne rozwiązania

Kiedyś kamerowaliśmy wszystko normalnymi kamerami. Jak chcieliśmy zrobić zdjęcie z pewnej wysokości to musieliśmy wejść na dach lub wsiąść do helikoptera. Obecnie można kupić DJI Inspire 1 i robić ciekawe zdjęcia oraz kręcić ciekawe filmiki. Wszystko w doskonałej jakości i z jakiego tylko chcielibyśmy miejsca. Jednak takie drony nie są tanie, bo są to już drony przeznaczone raczej dla firm, które za kręcenia filmików z wysokości mogą dostać spore pieniądze.

Takim ludziom opłaca się kupno takiego drona. Oczywiście dla jakiś hobbystycznych pomysłów możemy wybrać tańszego drona. Tych jest mnóstwo, niemal, co chwila jest nam serwowana reklama jakiegoś taniego drona. Powinniśmy z niej skorzystać. Jednak nie możemy liczyć na to, że taki dron będzie nam długo służył i że nie pojawią się jakieś defekty czy to na filmikach czy zdjęciach. Oczywiście dla amatorów dobrej zabawy, to na pewno wystarczy, ale profesjonaliści powinni wybierać jednak dobry sprzęt, czyli muszą wziąć pod uwagę wydatek około kilku tysięcy złotych. Ale są oni pewno, że sprzęt nie zacznie szwankować w jakiejś istotnej chwili.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *


*

Post Navigation