Epapieros, plusy

Planujesz rzucić lub zdecydowanie ograniczyć palenie? Proponujemy więc zastanowić się nad zastosowaniem epapierosa. To innowacyjne urządzenie, które przypomina z wyglądu tradycyjnego papierosa. Epapierosy zaspakajają potrzeby nikotynowe, jednak są mniej szkodliwe niż tradycyjne papierosy.

Co istotne w dzisiejszych czasach, stosowanie e-papierosów nie jest tak odczuwalne dla naszego portfela. Cena epapierosa może wydawać się wysoka, to fakt – jednak należy myśleć o tym co będzie w przyszłości – epapieros jest zdecydowanie tańszy w użytkowaniu niż palenie popularnych papierosów. Inwestycja zwróci się więc w najbliższym czasie zaś my możemy już tylko oszczędzać i wydawać pieniądze na przyjemności. Potrzebny nam jest tylko e-liquid (sprawdź na ).

W zasadzie są dwa „parametry”, którymi powinniśmy się kierować kupując liquid do e-papierosa. Pierwszym jest jego smak, drugim stężenie nikotyny. Zaletą używania e-papierosa jest to, że sami możemy zadecydować o stężeniu nikotyny. Tak jak w przypadku tradycyjnych papierosów znajdziemy płyny mocne, średnie i słabe. Dodatkowych walorów smakowych i zapachowych nadają płynom rożnego rodzaju aromaty. Istnieje możliwość dodania do liquidu preferowanego smaku. Na rynku dostępne są aromaty o smaku kawy, czekolady czy owocowe. Użytkownik sam decyduje o swoi paleniu, jednocześnie sprawując nad tym kontrolę.

Pełna oferta sklepu w epapierosami
Źródło: sklep.poltiko.pl

Zalety e-papierosa? Głównie brak wydzielania substancji rakotwórczych i możliwość palenia w obecności innych, ponieważ dym jest bezbarwny i ma przyjemny zapach zależnie od liquidu. Nasze zęby i paznokcie nie ulegają nieestetycznym przebarwieniom, natomiast oddech pozostaje świeży na bardzo długo.

Epapierosy to stosunkowo nowy produkt w naszym kraju – na zachodzie jest on bardzo popularny. Niejakim problemem dla części osób może być oczywiście koszt zakupu dobrego e-papierosa. Jednak inwestycja wraz z biegnącym czasem zwraca się, albowiem nie kupujemy tradycyjnych papierosów, których cena z roku na rok idzie w górę. Z tego względu powinniśmy zainwestować w dobry jakościowo e-papieros.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Post Navigation